עורך דין ביטוח לאומי – מיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי? 

משרדנו מתמחה בניהול תביעות וליווי תהליכי מיצוי זכויות מול המוסד לביטוח לאומי ואנו עושים זאת תוך מתן שירות משפטי מקצועי לכל מקרה באופן פרטני. הידע המשפטי רחב ההיקף העומד לרשותנו בדיני נזיקין ודיני הביטוח לאומי, מבטיח גם לכם מעטפת שירות משפטית המלווה אתכם משלב הייעוץ הראשוני ועד לתום התהליך ומיצוי מלוא זכויותיכם. בין היתר אנו עוסקים במיצוי תהליכי זכויות לנפגעי תאונות ומחלות עבודה, למגישי תביעת נכות כללית, לנפגעי פעולות איבה, להורים לילד נכה, לסובלים ממחלות כרוניות ומצבים רפואיים מורכבים למבקשי קצבאות ביטוח לאומי מכל סוג.

טיפול משפטי הדוק ומקצועי בכל סוגי תביעות ביטוח לאומי

כמשרד עריכת דין המתמחה בתהליכי מיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי, אנו מעמידים לרשות כל לקוח/ה, שירותי עו"ד מלווה לגבי כל אחד מסוגי התביעות הנדרשות אל מול המוסד לביטוח לאומי, וביניהם:

 • תביעות בגין תאונות ומחלות עבודה
 • תביעות נכות כלליות
 • תביעות גמלה לילד נכה
 • תביעות דמי תאונה
 • תביעות גמלה לנפגעי פעולות איבה
 • תביעות גמלה לבני ובנות הגיל השלישי
 • תביעות גמלה לאימהות וילדים
 • מיצוי זכויות רפואיות
 

וסוגי תביעות נוספות הנחוצות למטרות מיצוי זכויותיכם אל מול המוסד לביטוח לאומי.

הגנה מלאה על מלוא זכיותיכם לאורך כל הדרך!

השירות המשפטי המוצע על ידינו, מבטיח לכם הגנה מלאה על מלוא זכויותיכם הביטוחיות מול הביטוח הלאומי, תוך ליווי אישי המאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לנהל את תהליכי התביעה בראש שקט ומתוך ידיעה ברורה שעומד לצידכם גוף משפטי מקצועי הפועל בכל רגע נתון להגנה מלאה על מלוא זכויותיכם לאורך כל הדרך. במסגרת השירות, אנו נלווה גם אתכם משלב הגשת התביעה ועד מיצוי התהליכים והשגת התוצאה הרצויה. לצורך כך, אנו מעמידים לרשותכם מעטפת שירות הכוללת בתוכה:

 • ייעוץ משפטי מקדים לבירור נסיבות התביעה והערכת מצב משפטית בעניינכם
 • ליווי משפטי משלב הגשת התביעה – כולל איסוף מסמכים ומילוי טפסי תביעה
 • מינוי מומחה רפואי לצרכי הוכחת נזק ו/או נכות טרום קיום הוועדה הרפואית
 • ייצוג משפטי בוועדות הרפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי
 • ניהול תיק התביעה והערכת אחוזי הנכות שנקבעו ע"י הביטוח הלאומי
 • הגשת ערר במידת הצורך וניהול תהליך מיצוי הזכויות
 

חשוב לנו שתדעו: השירות המשפטי המוצע על ידינו, מותאם לכל לקוח/ה באופן אישי ובהתאמה משפטית מלאה לנסיבות המקרה הרלוונטי ובהתאם לסטטוס התביעה. לפיכך, אנו מעניקים את שירותי עריכת הדין שלנו גם ללקוחות הפונים אלינו עוד בשלב הבירור הראשוני וגם ללקוחות המוצאים את עצמם נפגעים מהחלטת הביטוח הלאומי בעניינם.

שאלות ותשובות נפוצות

על מנת לייעל את תהליך מיצוי הזכויות שלכם, ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות בנושא ניהול תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי

מי רשאי להגיש תביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי?

עפ"י חוק הביטוח הלאומי המונהג בישראל, כל אזרח/ית ישראלי/ת, רשאי/ת בהגשת תביעה (מטעמו ו/או בשמו) לביטוח לאומי למטרות קבלת קצבה חד פעמית/זמנית/קבועה, במידה והוא עומד/ת בתנאי הסף המזכים בכך. לבירור תנאי הזכאות בענייניכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן עוד היום.

מה חשוב לדעת על שלבי הגשת תביעה מול הביטוח הלאומי?

תביעות לביטוח הלאומי מוגשות באמצעות טפסי תביעה שונים בהתאם לסוג התביעה ובצירוף מסמכים רלוונטיים לעניין התביעה, כאשר בשלב הראשון התביעה מתבררת אל מול נציג הביטוח הלאומי בסניף בו הוגשה התביעה. בשלב השני, אתם עשויים להידרש לבדיקה רפואית על ידי רופא מטעם הביטוח הלאומי ובמידת הצורך תדרשו להתייצבות בפני וועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי. לאחר קיום הוועדה ובהתאם להמלצותיה, תביעתכם חוזרת לנציג התביעות ומתקבלת ההחלטה בענייניכם.

מהי החשיבות הנלווית לייצוג עורך דין בניהול תביעות ביטוח לאומי?

המוסד לביטוח לאומי הוא אחד מהגופים הגדולים והחזקים ביותר במדינה, וככזה, ההתנהלות מולו חייבת להיעשות בהתאם להוראות החוק. בלא מעט מקרים, הוראות "החוק היבש" על פיהן פועל המוסד לביטוח לאומי, עשויות לפגוע בזכויותיו של אדם כזה או אחר ובמקרים אלו קיימת חשיבות רבה לקבלת ייצוג משפטי בניהול תהליכי התביעה אל מול הביטוח לאומי. כמו כן, ההתנהלות מול הביטוח לאומי עשויה להיות מלווה בסחבת הנובעת מבירוקרטיה מתמשכת בענייניכם, וגם כאן, קיימת חשיבות לשירותיו של עורך דין המתמחה ומתמצא בכל סעיפי החוק על מנת להגן על זכויותיכם ולייעל את תהליך התביעה מול הביטוח לאומי.

מה חשוב לדעת על הגשת ערר לביטוח לאומי?

בכל אותם מקרים בהם אתם מוצאים את עצמכם נפגעים מהחלטת המוסד לביטוח לאומי בענייניכם, הינכם רשאים להגשת ערר אותו ניתן להגיש באמצעות כתב ערער. במקרים אלו, קיימת חשיבות רבה לליווי משפטי הדוק ומקצועי של משרדנו על מנת להבטיח לעצמכם פעולה משפטית מקצועית שתגן על זכויותיכם.

נדרשים להגשת תביעה לביטוח לאומי? מצאתם את עצמכם נפגעים מהחלטת הביטוח לאומי? אנחנו כאן בשבילכם! צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם מעטפת שירות משפטית שנועדה להגן על מלוא זכויותיכם ולמצות באופן היעיל והמהיר ביותר את זכויותיכם הביטוחיות מול המוסד לביטוח לאומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *